Профіль компанії

Завод було засновано у 1979 році. На сьогоднішній день підприємство має статус публічного акціонерного товариства «Біо мед скло», зареєстровано у м. Житомирі, Україна

Завдяки залученим інвестиціям головного акціонера Uglass Holdings Ltd., Греція, поетапно здійснюється повне переоснащення існуючих виробничих потужностей до рівня новітніх технологій ХХI століття. Сьогодні ми можемо з гордістю констатувати, що підприємство, завдяки своїм потужностям, займає вагомий сегмент промислового ринку України. Воно утримує стабільні передові позиції в галузі виробництва медичного скла, а також виробництва склотари для лікеро-горілчаної та слабоалкогольної промисловості.

В результаті проведеної реконструкції підприємство ПАТ "Біо мед скло" стало на рівень кращих підприємств по виробництву склопродукції по якості.

Асортимент продукції представлений широким переліком пляшок та банок для вина, пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, їжі, медичних препаратів тощо. ПАТ "Біо мед скло" пропонує ринку тару з прозорого скла класичного дизайну, або розробленого на замовлення клієнта.

Виготовлені скловироби за новітніми технологіями упаковуються в піддон-пакети та обтягуються термоусадною плівкою, що забезпечує стерильність виробів при транспортуванні та зберіганні.

Розфасування продукції в склопосуд із медичного скла буде створювати Вашій продукції певний імідж, зробить Вашу продукцію легковпізнаваємою. Речовини в склопосуді з медичного скла зберігаються значно довше, ніж в простому тарному склі або поліетиленовій плівці. Тому продукція нашого підприємства користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами.

Домашня сторінка Мапа сайту